artykuł nr 6

Rozporządzenie nr 1/2020 PLW w Działdowie z dnia 11 grudnia 2020r. w sprawie odstrzału sanitarnego dzików na terenie powiatu działdowskiego.

artykuł nr 7

!!! INFORMACJA !!!

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Działdowie zostaje wyłączony z bezpośredniej obsługi interesantów od dnia 10 listopada 2020r.

Załączniki:
informacja.pdf124 KB
artykuł nr 8

!!! KOMUNIKAT !!!

W związku z zwiększeniem występowania przypadków koronawirusa w Polsce, mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników, zwracamy się z uprzejmą prośbą o ograniczenie wizyt w naszych biurach obsługi jedynie do spraw koniecznych i pilnych.

Wizyta w Inspektoracie możliwa będzie wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Tel. (23) 697-20-17

Kontakt drogą elektroniczą: dzialdowo.piw@wetgiw.gov.pl

 

artykuł nr 9

Witamy!

W związku z zaistniałą sytuacją dotycząca zagrożenia epidemiologicznego Powiatowy Lekarz Weterynarii w Działdowie zaleca podmiotom nadzorowanym przez Inspekcję Weterynaryjną oraz wszystkim klientom Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Działdowie załatwianie wszystkich spraw drogą:

- telefoniczną pod numerem telefonu: 23 697 20 17 

- elektroniczną z wykorzystaniem platformy ePUAP na skrzynkę /PIWDzialdowo/SkrytkaESP lub na adres e-mail: dzialdowo.piw@wetgiw.gov.pl

Przypominam, że Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Działdowie jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30

 

 

ASF